Ulubionym kosmetykiem Danuty Stenki, aktorki, jurorki konkursu „Najlepsze dla urody” jest nasz BODYFUSION ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY Z MIKRONAKŁUWANIEM- możemy przeczytać w marcowym numerze Magazynu Uroda Życia.

Przedstawiamy najnowsze odkrycie YONELLE - METAMORPHOSIS PRZECIWZMARSZCZKOWY D3 KREM CC SPF 10. Rozświetla  i odmładza koloryt, zapewnia długofalową pielęgnację przeciwamarszczkową i natychmiastową metamorfozę skóry.  

Poznajcie nowość YONELLE! Y O S H I N O  PURE&CARE. Preparaty do oczyszczania i pielęgnacji skóry typu „2 in 1”, skomponowane na bazie esencji z koreańskich kwiatów Yoshino.

Weź udział w konkursie fotograficznym! UCHWYĆ SWOJĄ CHWILĘ Z YONELLE i wygraj zaproszenie na niezapomniany wieczór w warszawskim Instytucie YONELLE 10 czerwca 2015 roku!

Z wielką dumą informujemy o wprowadzeniu na rynek innowacyjnych produktów do minizabiegów w domu, opartych na zabiegach i technikach odmładzania skóry, stosowanych dotąd wyłącznie w medycynie estetycznej i kosmetyce gabinetowej.

Dobra wiadomość dla wielbicielek kosmetyków infuzyjnych YONELLE. Na rynku pojawiła się nowa seria o wyjątkowej sile nawilżania i odmładzania wyglądu skóry dojrzałej 40+. Zapraszamy na premierę H₂O INFUSION!

Ubiegłoroczna "13-stka" okazała się dla nas niezwykle szczęśliwa! W listopadzie 2013 roku odbyła się bowiem premiera marki kosmetycznej YONELLE, która okazała się prawdziwym sukcesem. Powspominajmy, jak to się zaczęło...