Ochrona przeciwsłoneczna (6)

Rodzaj

Cena

Seria

Sortuj

Czy wiesz, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna? Do codziennej pielęgnacji stosuj kremy SPF, które będą skuteczną tarczą chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz zapewnią Twojej skórze właściwy poziom nawilżenia. Kremy z filtrem są niezbędne, by utrzymać skórę w dobrej kondycji przez długi czas. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w ofercie YONELLE!

Dlaczego stosowanie kremów z filtrem do twarzy jest tak ważne?

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na promieniowanie UVA i UVB, które przyczynia się do fotostarzenia i utraty prawidłowego poziomu nawilżenia. Promieniowanie ultrafioletowe docierające na ziemię przenika w głębokie warstwy skóry, niszcząc jej komórki. W efekcie tego skóra nie tylko może ulec poparzeniom, ale również staje się mniej elastyczna, a na twarzy pojawiają się widoczne zmarszczki.

Aby zapobiec tym przykrym konsekwencjom, warto regularnie stosować kremy z filtrem SPF, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Ponadto, kremy przeciwsłoneczne mają również cenne wartości odżywcze, zapewniają nawilżenie, koją oraz pielęgnują cerę.

Kremy z filtrem do twarzy przeznaczone są do każdego typu cery. Szczególnie ważne jest, by stosować je w przypadku skóry wrażliwej, skłonnej do przebarwień oraz tej o poszarzałym kolorycie. Kremy SPF powinno się stosować przez cały rok, niezależnie od pogody, bowiem promieniowanie UV działa również w pochmurne dni.

Poznaj skuteczne kremy SPF od YONELLE

Krem przeciwsłoneczny może mieć różne wartości SPF. Najlepszą ochronę zapewnia krem z filtrem SPF 50, który chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Nasz Przeciwzmarszczkowy Krem D3 SPF 50+ został stworzony z myślą o cerze dojrzałej i suchej, skłonnej do przebarwień. Gwarantuje bardzo wysoką ochronę anty-UV, z jednoczesną kompensacją niedoboru witaminy D3. Ten krem z filtrem do twarzy został tak opracowany, by skutecznie hamować objawy fotostarzenia skóry (np. przesuszenie i zmarszczki) oraz zniwelować skutki niedoboru witaminy D3, takie jak utrata elastyczności i zaburzenie odnowy komórkowej skóry. Zawarty w nim kwas hialuronowy dodatkowo nawilża cerę, widocznie ją odżywiając.

Krem SPF 50 to nie jedyny krem, który stworzyliśmy z myślą o prawidłowej pielęgnacji twarzy. Jako producent kosmetyków w swojej ofercie mamy również inne produkty, jak serum do twarzy, kremy i płatki pod oczy, a także krem na szyję i dekolt i wiele innych. Wszystkie z nich wykazują ponadprzeciętne działanie przeciwzmarszczkowe, a do tego dostarczają skórze potrzebnych składników odżywczych. Wypróbuj nasze kremy SPF 50 i inne kosmetyki i zadbaj o swoją cerę, by wyglądała pięknie niezależnie od wieku!

6