Punktem wyjścia dla powstania YONELLE stała się przełomowa idea, która ma swe źródło w naszej wieloletniej praktyce i naukowych analizach: NIE SZTUKĄ JEST ZASTOSOWAĆ W KOSMETYKACH WSZYSTKIE NAJNOWSZE AKTYWNE SKŁADNIKI PRZECIWZMARSZCZKOWE. SZTUKĄ JEST SPRAWIĆ, BY PRZEBIŁY SIĘ ONE PRZEZ BARIERĘ NASKÓRKA, KTÓRA NA OGÓŁ JEST NIE DO POKONANIA. TYLKO WTEDY MOGĄ SKUTECZNIE DZIAŁAĆ. TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU.

Podjęłyśmy to wyzwanie, gdy odkryłyśmy NANODYSKI™ – brytyjski wynalazek, objęty światowym patentem farmaceutyczno- kosmetycznym w 2010 roku. Są to innowacyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi, które mogą je transportować aż do 14-stej warstwy komórek naskórka – to prawdziwa rewolucja! I to właśnie na niej oparłyśmy innowacyjną koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION™, która stała się ideą marki YONELLE.

Udało nam się stworzyć nową jakość kosmetyków, zachwycających spektakularnym działaniem anti-aging i nadających skórze niebywałą gładkość, wyczuwaną zaraz po zaaplikowaniu! To znak firmowy YONELLE. Uwagę zwraca też sensoryka produktów, ich urzekający elegancją zapach i pełne kobiecego czaru luksusowe opakowania.