POZNAJ ŚWIAT MARKI YONELLE

YONELLE to polska innowacyjna marka kosmetyczna wyspecjalizowana w odmładzaniu wyglądu skóry. Tworzy luksusowe kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej oparte o autorską koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION™.

ZNAKI FIRMOWE YONELLE

Zachwycająca gładkość skóry Spektakularne efekty anti-aging

Slide malgorzata chelkowska jolanta zwolinska ZAŁOŻYCIELKI Jolanta Zwolińska
Biolog
W branży beauty od ponad 30 lat. Kreatorka marek wielokrotnie nagradzanych za jakość i nowatorstwo kosmetyków. Laureatka licznych nagród w dziedzinie kosmetologii i biznesu. Małgorzata Chełkowska
Dr n. chemicznych, Kosmetolog
Od prawie 20 lat zajmuje się tworzeniem kosmetyków. Naukowiec i wykładowca akademicki. Autorka rozprawy doktorskiej na temat przenikania składników aktywnych przez skórę. „Połączyła nas wspólna pasja naukowa, radość tworzenia przełomowych koncepcji i wprowadzania nowatorskich, światowych rozwiązań, wiara w siłę kosmetologii oraz… duże zasoby pozytywnej energii.
Czytaj więcej…

Punktem wyjścia dla powstania YONELLE stała się przełomowa idea, która ma swe źródło w naszej wieloletniej praktyce i naukowych analizach: NIE SZTUKĄ JEST ZASTOSOWAĆ W KOSMETYKACH WSZYSTKIE NAJNOWSZE AKTYWNE SKŁADNIKI PRZECIWZMARSZCZKOWE. SZTUKĄ JEST SPRAWIĆ, BY PRZEBIŁY SIĘ ONE PRZEZ BARIERĘ NASKÓRKA, KTÓRA NA OGÓŁ JEST NIE DO POKONANIA. TYLKO WTEDY MOGĄ SKUTECZNIE DZIAŁAĆ. TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE KOSMETOLOGII XXI WIEKU.

Podjęłyśmy to wyzwanie, gdy odkryłyśmy NANODYSKI™ – brytyjski wynalazek, objęty światowym patentem farmaceutyczno- kosmetycznym w 2010 roku. Są to innowacyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi, które mogą je transportować aż do 14-stej warstwy komórek naskórka – to prawdziwa rewolucja! I to właśnie na niej oparłyśmy innowacyjną koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION™, która stała się ideą marki YONELLE.

Udało nam się stworzyć nową jakość kosmetyków, zachwycających spektakularnym działaniem anti-aging i nadających skórze niebywałą gładkość, wyczuwaną zaraz po zaaplikowaniu! To znak firmowy YONELLE. Uwagę zwraca też sensoryka produktów, ich urzekający elegancją zapach i pełne kobiecego czaru luksusowe opakowania.

IMPONUJĄCE DOŚWIADCZENIE Wiedza i osiągnięcia założycielek marki Jolanty Zwolińskiej i Małgorzaty Chełkowskiej INNOWACYJNOŚĆ KOSMETYKÓW i technik zabiegowych tworzony przez własny zespół badawczy PONADPRZECIĘTNA SKUTECZNOŚĆ potwierdzona zaawansowanymi badaniami w niezależnych laboratoriach w kraju i za granicą WSZECHSTRONNE BADANIA bezpieczeństwa, tolerancji i skuteczności

Marka dla kobiet dojrzałych Oczekujących odmłodzenia wyglądu skóry
Szukających ponadprzeciętnych efektów przeciwzmarszczkowych
Doceniających pielęgnacyjne rytuały
Dbających o zdrowie skóry
Cieszących się z obcowania z pięknem
Szukających idealnego podarunku

IDEALNY PODARUNEK PIĘKNA Czar kobiecości lift cream 1 Luksusowe opakowanie

Slide SUKCESY YONELLE Ponad 40 prestiżowych nagród

YONELLE JEST PARTNEREM PLL LOT
W EKSKLUZYWNYM PROGRAMIE PREMIUM BEAUTY

Slide "Pokochałam YONELLE za dotrzymane obietnice"

1