[yith_woocommerce_ajax_search]
[yith_woocommerce_ajax_search]

Kremy do twarzy (21)

Cena

Pokaż promocje

Seria

Rodzaj

Wszystkie 21 produkty

KREMY DO TWARZY – ODKRYJ DZIAŁANIE AKTYWNEJ PIELĘGNACJI ODMŁADZAJĄCEJ

Poszukiwanie najlepszego kremu do twarzy przypomina układanie puzzli. Na początku warto pomyśleć o tym, co w pielęgnacji spędza nam sen z powiek i czego potrzebuje cera. Regeneracji, wygładzenia a może liftingu? Kolejny etap to dopasowanie potrzeb skóry i naszych oczekiwań do efektów, które zapewni formuła kremu. Nie można zapominać, że dojrzała cera bywa jednocześnie odwodniona, wiotka i pozbawiona kolorytu, może więc potrzebować wszechstronnie działającej pielęgnacji. Ideałem staje się więc krem, który jednocześnie dostarczy nawilżenia, składników odżywczych, poprawiających napięcie oraz wygładzających zmarszczki. Jakie kremy do twarzy poradzą sobie z nawet najbardziej wygórowanymi wymaganiami?

NANODYSKI, DIAMENTY I „MIKROCHIRURG” W KREMACH

Eleganckie opakowania i luksusowe słoiczki kremów do twarzy YONELLE kryją w sobie moc zaawansowanych technologicznie składników. W bogatym składzie kremów znajdziesz m.in. kwas hialuronowy, retinol, peptydy, cząsteczki diamentu czy spilantol naśladujący działanie botuliny. Jednak podstawą pielęgnacji są Nanodyski - opatentowane cząsteczki, które przenoszą dobroczynne składniki w głąb skóry – aż do czternastej warstwy naskórka. Dzięki Nanodyskom kremy pokonują barierę naskórka i infuzyjnie przenikają tam, gdzie składniki są najbardziej potrzebne. Tak innowacyjne rozwiązanie zastosowane w kremach do twarzy gwarantuje ich skuteczność.

PIELĘGNACJA DOJRZAŁEJ CERY

Czego potrzebuje cera dojrzała? Dobrego nawilżenia, które zapewni zasadzka na wodę - czyli składnik obecny w kremach do twarzy YONELLE z serii H2O Infusion. Jest to system wielopoziomowego nawilżania cery, w którego skład wchodzi aż 11 biologicznie czynnych składników oraz aż sześć różnych form kwasu hialuronowego. A jeśli to zmarszczki są problemem numer jeden warto sięgnąć po krem YONELLE Trifusion Krem koncentrat botulinowy na zmarszczki mimiczne, który zadziała jak „mikrochirurg”. Wszystko dzięki dołączonemu do słoiczka mikromasażerowi oraz składnikom aktywnym jak spilantol, nieinwazyjne wypełniacze zmarszczek oraz heksapeptyd. Z kolei cera wrażliwa, która wymaga wszechstronnej pielęgnacji odmładzającej otrzyma najlepsze wsparcie w kremie YONELLE Diamentowy Krem Młodości No 5 na twarz i usta. Stworzony w oparciu o składniki naturalne naśladujące budowę skóry ma moc regeneracji skóry i  nie tylko, ponieważ krem zagęszcza skórę, relaksuje mięśnie i w efekcie wygładza zmarszczki.

21