Maseczki

Wszystkie 2 produkty

  • DIAMENTOWA Maska Bankietowa
    139,00 
  • Bestseller
    TRIFUSÍON Biocelulozowa Maska Endoliftingująca
    69,00 

MASECZKI DO TWARZY – SZYBKA POPRAWA WYGLĄDU CERY

Kwadrans dla urody z maseczką nałożoną na twarz przynosi skórze same korzyści. Nawet w tak krótkim czasie można oczekiwać spektakularnych efektów jak odmłodzenie czy poprawa jakości skóry. W formule maseczek chodzi o to, by jak najszybciej i jak najgłębiej dostarczyć skórze maksimum składników dla maksimum efektu. Wśród maseczek dla cer dojrzałych można znaleźć te, które błyskawicznie spłycają drobne zmarszczki oraz takie, które dają efekt „uniesienia” konturów twarzy. Są też maski z modnym efektem Glass Skin, które pozostawiają cerę gładką i lśniącą jak tafla szkła. Dlatego tak chętnie nakładamy je rano, by pozbyć się objawów zmęczenia, albo wieczorem w trakcie przygotowań do uroczystych spotkań, ślubu czy rendez-vous.

W PŁACHCIE LUB W KREMIE

Kremowe, żelowe albo w postaci glinki - maseczki od niedawna mają trzecią, bardzo modną formę. Maseczki do twarzy w płachcie do nie tylko niezwykle praktyczna postać kosmetyku, ale i według najnowszych trendów, jedna z najchętniej stosowanych przez konsumentki. Moda na nie przyszła do nas aż z Korei i już na dobre wpisała się w europejskie gusta kosmetyczne. W przypadku Yonelle Diamentowa Maska Bankietowa, płachta wykonana z biocelulozy premium została nasączona wyjątkowymi, aktywnymi składnikami. Wśród nich jest ekstrakt z pereł oraz roślinnych komórek macierzystych. Wystarczy 10 minut, by jej formuła zmierzyła się z problemami związanymi ze zmęczeniem, stresem, utratą jędrności czy nawet problemami z rozszerzonymi naczynkami. Płachta wspomaga wnikanie aktywnych składników do skóry i działa okluzyjnie jak kompres. Warto pamiętać, że po zdjęciu takiej maseczki nie należy jej zmywać. Warto wmasować nadmiar w skórę i pozostawić do wchłonięcia.

SKŁAD MASECZKI

W składzie maseczek warto poszukać substancji, ekstraktów i cząsteczek o sprawdzonym działaniu odmładzającym, nawilżającym i rozświetlającym. Na szczycie tej listy znajdują się: retinol, kwas hialuronowy, dobre oleje jak jojoba czy tsubaki oraz witaminy. Z kolei efekt odświeżenia cery można uzyskać dzięki dodatkowi enzymu papai, czy czynnikom nawilżającym zamkniętych w Nanodyskach. Sprawdź Yonelle Maska Nanodyskowa Młodzieńczy Blask, która zadziała jak maseczka i peeling jednocześnie. Im większe bogactwo w składzie, tym większa pewność, że maseczka spełni obietnicę odzyskania młodzieńczego blasku skóry. Dla naprawdę zapracowanych polecamy maseczkę, którą można zastosować na noc zamiast kremu – Yonelle Maska Nanodyskowa Zachwycająca Gładkość. W ciągu jednej nocy cera odzyska gładkość aksamitu, a rano zobaczysz gładką i zdrową skórę.