Krem na szyję i dekolt (2)

Filtruj po cenie

Pokaż promocje

Seria

Rodzaj

Wszystkie 2 produkty

 • Fortefusion Maska z Kwasem Hialuronowym Forte
  Darmowa dostawaPrezent
  FORTEFUSÍON MASKA MŁODOŚCI Z KWASEM HIALURONOWYM FORTE NA TWARZ I SZYJĘ
  199,00 
 • %
  Darmowa dostawaBestseller
  TRIFUSÍON Płynny Krem-Napinacz Pod Oczy, Na Twarz i Podbródek
  279,20 

KREMY NA SZYJĘ I DEKOLT – WSPARCIE STREFY WRAŻLIWEJ

Skóra szyi i dekoltu to strefa wyjątkowo czuła i wrażliwa na upływ czasu. Dość szybko poddaje się procesom starzenia, staje się wiotka i dlatego wymaga stosowania pielęgnacji specjalnej jak najwcześniej w ramach profilaktyki. Skóra szyi i dekoltu jest cieńsza niż skóra w innych miejscach na ciele, wyposażona w nieliczne gruczoły łojowe i bardzo cienką warstwę podściółki tłuszczowej. Wystawiana na działanie słońca łatwo ulega odwodnieniu i fotostarzeniu. Poza tym w erze smartfonów, pochyleni nad ekranami narażamy strefę szyi i dekoltu na pojawianie się poprzecznych zmarszczek czyli tzw. naszyjnika Wenus. Coraz więcej mówi się też o smartfonowym podbródku. Co się dzieje kiedy patrzymy w ekran telefonu? Automatycznie cofamy brodę, marszczymy szyję i z czasem utrwalamy na niej poprzeczne bruzdy oraz fundujemy sobie „drugi podbródek”. Im szybciej zaczniemy więc aplikować pielęgnację specjalną na szyję i dekolt, tym lepiej chronimy tę strefę przed zagrożeniami.

Pielęgnacja wspierająca

Kremy na szyję i dekolt powinny działać jak mocne rusztowanie, które wspiera skórę, zapobiega pojawianiu się zmarszczek i spłyca już istniejące. Dlatego sprawdzają się tu kosmetyki wypełniające i wypychające zmarszczki, zatrzymujące wodę w naskórku oraz regenerujące. Chodzi o to, by uzyskać efekt anti-aging i nie tylko. Krem na szyję i dekolt, podobnie jak krem do twarzy, powinien chronić delikatną skórę przed smogiem i szkodliwym działaniem zanieczyszczonego środowiska. Często odsłaniamy szyję i dekolt, a to sprawia, że narażamy ją na stały kontakt z promieniowaniem UV. Dlatego w składzie dobrego kosmetyku znajdziemy biopolimery hialuronowe i cukrowe, które nieinwazyjnie wypełniają zmarszczki, Nanodyski wypełnione składnikami zatrzymującymi wodę, peptydy stymulujące metabolizm komórkowy i wreszcie antyutleniacze oraz składniki przeciwzapalne. Taki skład znajdziesz w Yonelle H20 Infusion Płynny Krem Wypełniacz Zmarszczek.

Wklepuj i masuj

Podobnie jak krem do twarzy, kosmetyk na szyję i dekolt powinien być wklepywany dwa razy dziennie. Ideałem codziennej pielęgnacji tej wrażliwej strefy byłoby, gdyby wklepywanie połączyć z odmładzającym automasażem. Wtedy można liczyć na dodatkowe korzyści z pielęgnacji m.in. drenaż limfatyczny czy rozluźnienie mięśni twarzy. Wystarczy kilka minut i kilka prostych ruchów głaskania i ugniatania, by zobaczyć jeszcze lepszy i trwalszy efekt odmłodzenia skóry.

2