Serum do twarzy (1)

Pokaż promocje

Seria

Rodzaj

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Darmowa dostawaBestseller
    INFUSÍON Zabieg Mikronakłuwania Infuzyjnego Mezoroller + Serum
    289,00 

SERUM DO TWARZY – SKONCENTROWANE FORMUŁY DLA PIĘKNEJ CERY

Choć lżejsze od kremu, w ich składzie znajdziesz niezwykłe bogactwo aktywnych cząsteczek. Serum do twarzy to nic innego jak super skoncentrowane kosmetyki, które wzmacniają codzienną pielęgnację twarzy oraz mają sprecyzowane zadania: lifting i wygładzenie lub głęboką regenerację skóry. Wybór odpowiedniego serum do twarzy to wybór kuracji, która stosowana pod kremem na dzień i na noc zadziała szybko i długofalowo. To bardzo ważne w przypadku cery dojrzałej, bo regeneracja komórek z wiekiem słabnie, metabolizm komórek zwalnia tempo. Serum do twarzy pomaga komórkom nie tylko odzyskać witalność, ale przede wszystkim dostarcza składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Nie bez powodu o serum mówi się „zastrzyk młodości”. Efekt działania pojawia się tuż po nałożeniu.

KURACJA DLA EFEKTU WOW!

Codzienne stosowanie serum do twarzy daje spektakularne efekty, szczególnie wtedy, gdy cera jest szara, zmęczona, przesuszona, brak jej jędrności a kontury twarzy zdradzają wiotkość w okolicy żuchwy i podbródka. Taki stan cery jest wskazaniem do stosowania pielęgnacji specjalnej i wymaga włączenia serum do pielęgnacji porannej i wieczornej przynajmniej na kilka miesięcy z rzędu. Co wybrać dla siebie? Wmasowanie kilku kropel serum Yonelle Infusion Intensywne Serum Przeciwzmarszczkowe zadziała kompleksowo na wszystkie objawy starzenia. A więc poradzi sobie z głębokimi zmarszczkami i wiotkością skóry, ujędrni ją, nawilży i zregeneruje naskórek. Z kolei serum Yonelle Biofusion Serum z Witaminą C zadziała jak druga skóra i nawet w przypadku cery skłonnej do podrażnień zadziała regenerująco i rozświetlająco.

SKŁADNIKI KLUCZOWE

W poszukiwaniu serum, trzeba pamiętać, że zwykle opiera się ono na składnikach aktywnych, wśród których jest „coś specjalnego”, super składnik o silnym działaniu pielęgnacyjnym. W pielęgnacji Yonelle są to m.in. retinol oraz witamina C. Dwa składniki o udowodnionym działaniu odmładzającym zamknięte w Nanodyskach, dzięki którym możliwa jest biofuzja, a więc przenikanie aktywnych cząsteczek głęboko w skórę. Serum wyposażone w taką właśnie broń specjalną, zyskuje jeszcze więcej mocy! Dzięki czemu, serum do twarzy staje się jednym z najbardziej wydajnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Wystarczy kilka kropel. Czy można zrobić jeszcze więcej dla naszej skóry? Tak! Poza wklepywaniem serum warto stosować mezoroller – praktyczne urządzenie do mikronakłuwania skóry. . Mała ruchoma rolka wyposażona w krótkie (0,2 mm) i bardzo cienkie igły, w kontakcie ze skórą zostawia w niej drobne nakłucia. Dzięki takim mikrokanalikom, serum nałożone tuż po zabiegu mikronakłuwania zadziała jeszcze szybciej i efektywniej. Nawet o 1000 razy lepiej niż normalnie.

1