Wybierz serię dla siebie:

TRIFUSION FOCUSKOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG”  Z EGZOSOMAMI
TRIFUSION FOCUS
KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG” Z EGZOSOMAMI
NOWY WYMIAR ZAAWANSOWANEJ PIELĘNACJI PREMIUM.
Seria kosmetyków zainspirowana najnowszymi osiągnięciami regeneracyjnej medycyny estetycznej.
Nowoczesna formuła kosmetyków wykorzystująca przełomowy potencjał roślinnych EGZOSOMÓW oraz boostera NAD+, które zostały zawieszone w siateczce naprężającej. Z rewolucyjną skutecznością redukuje zmarszczki oraz inne objawy starzenia się skóry.

WSKAZANIA: cera dojrzała i bardzo dojrzała, ze zmarszczkami każdego typu.

EFEKTY: Intensywne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, zmniejszenie różnego typu zmarszczek, lifting i silne napięcie skóry, redukcja widoczności porów, spektakularne wygładzenie, poprawa tekstury i elastyczności cery.
Odkryj
LUMIFUSIONINNOWACYJNA WITAMINA C PREMIUM
LUMIFUSION
INNOWACYJNA WITAMINA C PREMIUM
POTĘŻNY ZASTRZYK ANTYOKSYDANTÓW DLA ZDROWIA I MŁODOŚCI SKÓRY!
Seria kosmetyków, w których aktywne, zaawansowane technologicznie formy witaminy C zostały skorelowane z wyselekcjonowanymi składnikami kierunkowymi, takimi jak: resweratrol w NANODYSKACH™, kolagen mikrobiotechnologiczny, ekstrakt z YUZU, kompleks LACTIFERUL™, kwas traneksamowy, fermentowane ziarna jęczmienia, niacynamid, peptydy. Tworzą one innowacyjny koktajl o dużej sile rozjaśniania przebarwień, odnowy skóry i działania anti-aging.

WSKAZANIA: każdy typ cery dojrzałej, zmęczonej, skłonnej do przebarwień i innych objawów starzenia się, również wrażliwej, delikatnej i zmęczonej.

EFEKTY: rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu, zmniejszenie widoczności przebarwień, hamowanie procesów fotostarzenia się skóry, rozpromienienie, nadanie młodzieńczej świeżości i blasku, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry oraz redukacja zmarszczek.
Odkryj
ROSESROSES SENSUAL CONCEPT
ROSES
ROSES SENSUAL CONCEPT
Seria ma zwiększony potencjał odnowy skóry i nadawania jej perfekcyjnego wyglądu. Wykorzystano w niej interakcję MÓZG-SKÓRA, potwierdzoną ostatnio przez naukę. Urzekający zapach róż przenosi w aurę radości, zmysłowości, odprężenia. Dzięki temu skóra staje się jeszcze piękniejsza i pełna blasku.

WSKAZANIA: każdy typ cery, również naczynkowa, skłonna do zaczerwienień i podrażnień.

EFEKTY: intensywne odmłodzenie wyglądu skóry i nadanie jej perfekcyjnego wyglądu, redukcja zmarszczek, rozświetlenie, rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu, świeżość, młodzieńczy blask, zachwycająca gładkość, zmniejszona skłonność do zaczerwienień i podrażnień cery naczynkowej.
Odkryj
FORTEFUSÍONSEKRET MŁODOŚCI! HYDROWYPEŁNIANIE SKÓRY
FORTEFUSÍON
SEKRET MŁODOŚCI! HYDROWYPEŁNIANIE SKÓRY
KWAS HIALURONOWY FORTE działa jak, "bank wody”, z którego skóra zawsze może czerpać jej tyle, ile potrzebuje.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery, szczególnie słabo nawodniona.

EFEKTY: hydrowypełnianie skóry, ujędrnienie, rozświetlenie i spektakularne odmłodzenie wyglądu skóry, jedwabista gładkość, mniejsza widoczność „worków” i cieni pod oczami.

Odkryj
INFUSÍON„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
INFUSÍON
„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
Z zastosowaniem infuzyjnej technologii NANODYSKÓW™ wypełnionych retinolem, które zwiększają jego wnikanie w skórę nawet o 340%. Ponadprzeciętne właściwości kosmetyczne zapewnia również czyste źródło bioenergii odmładzającej komórki produkujące kolagen, elastynę i kwas hialuronowy oraz technologia „TRIKU” jonowego.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery dojrzałej, z objawami starzenia się, mało elastycznej, o zmęczonym wyglądzie i poszarzałym kolorycie.

EFEKTY: redukcja zmarszczek, skuteczna terapia liftingująca, zachwycająca gładkość skóry, rozświetlenie kolorytu.
Odkryj
TRIFUSÍONKOSMETYCZNY  „MIKROCHIRURG”
TRIFUSÍON
KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG”
Innowacyjna technologia zapobiegania widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Łączy procesy: BIOFUZJI, umożliwiający wtapianie się kosmetyku w skórę, INFUZJI, czyli przenoszenia substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą NANODYSKÓW™ oraz ENDOFUZJI, napinającej i naprężającej skórę od wewnątrz.

WSKAZANIA: cera dojrzała każdego typu, zmarszczki mimiczne i statyczne, wiotczenie, skóra alergiczna, skłonna do podrażnień, również naczynkowa.

EFEKTY: spektakularne uczucie naprężenia skóry od wewnątrz odczuwane po 1 minucie, gęstsza skóra, poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, młodszy wygląd.
Odkryj
METAMORPHOSIS I METAMORPHOSIS BODY NATYCHMIASTOWA POPRAWA WYGLĄDU SKÓRY
METAMORPHOSIS I METAMORPHOSIS BODY
NATYCHMIASTOWA POPRAWA WYGLĄDU SKÓRY
Seria produktów, która w nowoczesnych, lekkich formułach łączy natychmiastową poprawę wyglądu skóry z najwyższą skutecznością działania. W efekcie cera wygląda młodziej, jest nawilżona i aksamitnie gładka.

WSKAZANIA: każdy rodzaj skóry twarzy i ciała.

EFEKTY: korekta niedoskonałości cery, poprawa i wyrównanie kolorytu, aksamitna, nawilżona, młodziej wyglądająca skóra.
Odkryj
YOSHINO PURE & CAREOCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA 2 W 1
YOSHINO PURE & CARE
OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA 2 W 1
Skomponowane na bazie esencji Jeju Blossom z kwiatów wiśni YOSHINO. Pachnące, lekko różowe kwiaty kwitną na początku kwietnia w jedynym miejscu na świecie - na koreańskiej wyspie Jeju. Esencja Jeju Blossom ma doskonałe właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne, kojące, łagodzące zaczerwienienia i objawy podrażnień. Każdy kosmetyk oczyszczający z serii YOSHINO PURE & CARE, poza swoją podstawową funkcją, wykazuje skorelowane, specyficzne działanie pielęgnacyjne, poprawiające wygląd cery i dodające jej blasku młodości.
Odkryj
MEDIFUSÍONMEDYCZNE HITY W KOSMETYKACH
MEDIFUSÍON
MEDYCZNE HITY W KOSMETYKACH
Innowacyjne składniki o udowodnionej skuteczności terapeutycznej, używane w medycynie. Kosmetyki dające rewelacyjne dermoefekty widoczne na skórze już po pierwszym zastosowaniu i utrwalające się w trakcie regularnego stosowania.
WSKAZANIA: każdy typ cery z objawami starzenia się, o nieidealnym wyglądzie.

EFEKTY: poprawa jakości skóry, świeżość, młodzieńczy blask, zdrowy koloryt, zmniejszenie problemów z nadwrażliwością skóry, redukcja zmarszczek
Odkryj
STREFA DORADZTWAFINDE YOUR BEAUTY!
STREFA DORADZTWA
FINDE YOUR BEAUTY!
Miejsce stworzone dla Ciebie, by pomóc Ci z największą troską zadbać o swoje unikalne i niepowtarzalne piękno.

Odpowiednio dopasowana pielęgnacja to fundament w dążeniu do osiągnięcia młodego i zdrowego wyglądu cery. W naszej strefie odnajdziesz cztery dostępne formy doradztwa, które pozwolą Ci dobrać kosmetyki według indywidualnych potrzeb Twojej skóry, a także pogłębić wiedzą dotyczącą pielęgnacji.
Odkryj