Redukcja zmarszczek (28)

Rodzaj

Cena

Seria

Sortuj

Kremy na zmarszczki to obowiązkowe produkty dla kobiet w wieku dojrzałym i nie tylko. Wraz z wiekiem cera zmienia się, dlatego warto skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia się skóry, stosując wartościowe kremy do twarzy przeciwzmarszczkowe.

Jak powstają zmarszczki?

Zmarszczki to drobne “zagniecenia” w skórze, które z czasem pogłębiają się, tworząc widoczne bruzdy. Są naturalnym efektem procesów starzenia się skóry, które postępują w naszym organizmie wraz z wiekiem. Przyczynia się do tego spadek produkcji elastyny i kolagenu w skórze, wolniejszy proces regeneracji komórek, a także czynniki zewnętrzne, jak nadmierna mimika twarzy czy nieodpowiednia dieta.

W ciągu dnia mięśnie naszej twarzy wykonują setki ruchów. W młodym wieku po rozkurczeniu mięśni skóra wraca do poprzedniej, właściwej pozycji. Jednak z czasem, gdy jest ona coraz mniej elastyczna, trudniej o powrót do jej naturalnej pozycji i stąd biorą się zmarszczki. Na początku są one głównie widoczne wokół oczu, na czole i przy ustach, jednak z czasem pojawiają się także na szyi i dekolcie.

Kiedy zacząć stosować kremy do twarzy przeciwzmarszczkowe?

Trudno jednoznacznie określić, kiedy najlepiej zacząć stosować kremy na zmarszczki. Wszystko zależy od naszych genów i predyspozycji skóry, a także od trybu życia, jaki prowadzimy. Najlepiej stale obserwować kondycję skóry. Jeśli zauważysz na niej pojawiające się zmarszczki mimiczne lub głębsze bruzdy, pora wdrożyć pielęgnację przeciwzmarszczkową z wykorzystaniem skutecznych kosmetyków. Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy, a także serum wypełniające zmarszczki powinny mieć bogaty skład, ponieważ tylko dzięki aktywnym substancjom odżywczym jesteśmy w stanie spowolnić powstawanie zmarszczek i skutecznie zredukować te, które już się pojawiły.

Co powinien zawierać dobry krem oraz serum wygładzające zmarszczki? Na pewno składniki wpływające na produkcję kolagenu i elastyny w skórze, a więc retinol, witamina C czy aktywne peptydy. Ważne jest także utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry, dlatego dobrze, by krem redukujący zmarszczki miał w składzie kwas hialuronowy, który uzupełnia niedobory nawilżenia i wzmacnia barierę hydrolipidową. Warto również zwrócić uwagę na obecność innych witamin, jak niacynamid czy witamina E, a także olejów, np. jojoba czy tsubaki.

Trudno jednoznacznie wskazać najlepsze sera i kremy przeciwzmarszczkowe. Wszystko bowiem zależy od  kondycji Twojej skóry. Jedni potrzebują stosować serum na zmarszczki tuż przed 30. rokiem życia, inni wolą jedynie serum punktowe na zmarszczki, a jeszcze inni wybierają najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe dopiero po 40. lub 50. Tutaj nie ma reguły – każdy rodzaj kosmetyku ma swój unikalny skład, dzięki czemu możesz wybrać ten najlepszy dla siebie.

Kremy i serum przeciwzmarszczkowe od YONELLE

Pamiętaj, że najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe to takie, które są dopasowane do potrzeb Twojej skóry oraz zawierają skuteczne składniki aktywne. Właśnie dlatego w YONELLE stworzyliśmy kilka serii niezwykle skutecznych kremów na zmarszczki oraz serum przeciwzmarszczkowych, byś mogła wybrać wśród nich najlepszy produkt dla siebie!

W naszej ofercie dostępne są kremy i serum przeciwzmarszczkowe do twarzy z serii LUMIFUSION, TRUFUSION, MEDIFUSION, INFUSION oraz ROSES. To dermozgodne kosmetyki, które wykazują spektakularne działanie. Stosowane regularnie widocznie poprawiają kondycję i napięcie skóry. Dzięki nim zmarszczki są zredukowane, a skóra jest wyraźnie gładsza. Ponadto, pozytywnie wpływają na poprawę kolorytu cery, a więc zyskuje ona zachwycający, młodzieńczy blask i witalność.

Jako producent kosmetyków stworzyliśmy różnorodne produkty, by zapewnić Ci kompleksową pielęgnację cery dojrzałej. Wybierz nasze kremy na zmarszczki, serum do twarzy oraz kremy pod oczy, a także odżywczy krem na szyję i dekolt. To okolica twarzy, której nie warto pomijać podczas pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

Ponadto, mamy również nawilżająco-napinające maseczki do twarzy, regenerujące płatki pod oczy redukujące cienie i oznaki zmęczenia, a także znakomite peelingi czy produkty do demakijażu, które zadbają o utrzymanie prawidłowego pH skóry podczas jej oczyszczania. Sprawdź szeroki asortyment YONELLE dostępny na naszych wirtualnych półkach!

28