Krem/serum na dzień/noc (14)

Rodzaj

Cena

Seria

Sortuj

Kremy na dzień i noc to uniwersalne kosmetyki, które przypadną do gustu szczególnie osobom, które prowadzą szybki i intensywny tryb życia. Fankami tego rozwiązania mogą być też kobiety, które starają się żyć w zgodzie z zasadą minimalizmu w każdej dziedzinie życia. W YONELLE oferujemy kosmetyki przeciwzmarszczkowe dopasowane do różnych upodobań oraz potrzeb skóry. Dlatego stworzyliśmy kremy do twarzy na dzień i na noc. Ich innowacyjna formuła łączy w sobie składniki ochronne potrzebne skórze w ciągu dnia, jak również substancje odżywcze, które znakomicie nawilżają i wspomagają regenerację skóry w nocy. W naszej ofercie dostępne są różnorodne kosmetyki: serum do twarzy, krem na dzień i na noc, krem na szyję i dekolt, kremy na okolice oczu czy płatki pod oczy, które wykazują działanie napinające i rozjaśniające delikatną skórę pod oczami.

Kremy na dzień i na noc – wielofunkcyjne kosmetyki do pielęgnacji

Zarówno kremy, jak i serum do twarzy na dzień i noc to produkty, które znakomicie wspierają codzienną pielęgnację naszej cery. Dopasowane do różnych potrzeb skóry, pozwalają niemal do minimum ograniczyć codzienną pielęgnację, skupiając w sobie praktycznie wszystko, co najcenniejsze dla utrzymania zdrowej kondycji cery przez długi czas. Możesz używać ich każdego dnia – wklep krem na noc i na dzień podczas wieczornego rytuału lub porannej pielęgnacji. Ten sposób daje Ci pewność, że prawidłowo dbasz o swoją cerę w czasie, gdy jesteś bardzo zapracowana i nie możesz pozwolić sobie na dłuższy rytuał pielęgnacyjny. Innym sposobem zastosowania wielofunkcyjnych kosmetyków przeciwzmarszczkowych na dzień i noc, jak krem i serum do twarzy, jest czas podróży. Jeśli chcesz ograniczyć ilość bagażu, zabierz ze sobą bogaty w składniki aktywne krem zamknięty w poręcznym opakowaniu i ciesz się wakacjami lub realizuj cele zawodowe na wyjeździe służbowym.

Krem do twarzy na dzień i na noc – minimum wysiłku, maksimum efektów

Skoncentrowany krem do twarzy na dzień i na noc to zestaw dobroczynnych składników aktywnych, które wykazują spektakularne działanie. Odpowiednie połączenie substancji, które znakomicie ze sobą współpracują o każdej porze dnia i nocy, zapewniają jednoczesną ochronę i odżywienie skóry. Za dnia są tarczą ochronną dostarczającą cerze na przykład odpowiedni poziom nawilżenia, by nocą stać się stymulatorem procesów naprawczych, które zachodzą w skórze szczególnie intensywnie w czasie snu. YONELLE to sprawdzony producent kosmetyków, który wie, co jest dobre dla utrzymania dobrej kondycji skóry niezależnie od wieku. Zaufaj specjalistom od pielęgnacji skóry dojrzałej i wybierz najlepsze kremy do twarzy na dzień i na noc, które przynoszą zachwycające efekty działania już nawet po kilku zastosowaniach!

14