Wybierz serię dla siebie:

FORTEFUSÍON<br>SEKRET MŁODOŚCI! HYDROWYPEŁNIANIE SKÓRY</br>
FORTEFUSÍON
SEKRET MŁODOŚCI! HYDROWYPEŁNIANIE SKÓRY
KWAS HIALURONOWY FORTE działa jak, "bank wody”, z którego skóra zawsze może czerpać jej tyle, ile potrzebuje.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery, szczególnie słabo nawodniona.

EFEKTY: hydrowypełnianie skóry, ujędrnienie, rozświetlenie i spektakularne odmłodzenie wyglądu skóry, jedwabista gładkość, mniejsza widoczność „worków” i cieni pod oczami.

Odkryj serię
MEDIFUSÍON</br>MEDYCZNE HITY W KOSMETYKACH
MEDIFUSÍON
MEDYCZNE HITY W KOSMETYKACH
Innowacyjne składniki o udowodnionej skuteczności terapeutycznej, używane w medycynie. Kosmetyki dające rewelacyjne dermoefekty widoczne na skórze już po pierwszym zastosowaniu i utrwalające się w trakcie regularnego stosowania.

WSKAZANIA: każdy typ cery z objawami starzenia się, o nieidealnym wyglądzie.

EFEKTY: poprawa jakości skóry, świeżość, młodzieńczy blask, zdrowy koloryt, zmniejszenie problemów z nadwrażliwością skóry, redukcja zmarszczek
Odkryj serię
DIAMOND</br>LUKSUS KOBIECOŚCI</br>Z SUBTELNIE ROZŚWIETLAJĄCYM ZŁOTEM I DIAMENTEM.
DIAMOND
LUKSUS KOBIECOŚCI
Z SUBTELNIE ROZŚWIETLAJĄCYM ZŁOTEM I DIAMENTEM.
ZASKAKUJĄCY EFEKT ODMŁODZENIA WYGLĄDU POPRZEZ równoległe działanie na twarz oraz usta i ich okolice. Gdy usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste – zmarszczki nad nimi spłycają się, dając efekt młodzieńczego piękna i blasku.

WSKAZANIA: każdy rodzaj skóry zmęczonej, wymagającej rozświetlenia, również wrażliwej, ze zmarszczkami, o szarym nierównym kolorycie.

EFEKTY: młodzieńczy blask, radykalna poprawa gęstości, jędrności i elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, REWELACJA: pełniejsze usta.
Odkryj serię
INFUSÍON</br>„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
INFUSÍON
„ZASTRZYK MŁODOŚCI” Z RETINOLEM
Z zastosowaniem infuzyjnej technologii NANODYSKÓW™ wypełnionych retinolem, które zwiększają jego wnikanie w skórę nawet o 340%. Ponadprzeciętne właściwości kosmetyczne zapewnia również czyste źródło bioenergii odmładzającej komórki produkujące kolagen, elastynę i kwas hialuronowy oraz technologia „TRIKU” jonowego.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery dojrzałej, z objawami starzenia się, mało elastycznej, o zmęczonym wyglądzie i poszarzałym kolorycie.

EFEKTY: redukcja zmarszczek, skuteczna terapia liftingująca, zachwycająca gładkość skóry, rozświetlenie kolorytu.
Odkryj serię
TRIFUSÍON</br>KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG”
TRIFUSÍON
KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG”
Innowacyjna technologia zapobiegania widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Łączy procesy: BIOFUZJI, umożliwiający wtapianie się kosmetyku w skórę, INFUZJI, czyli przenoszenia substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą NANODYSKÓW™ ENDOFUZJI, napinającej i naprężającej skórę od wewnątrz.

WSKAZANIA: cera dojrzała każdego typu, zmarszczki mimiczne i statyczne, wiotczenie, skóra alergiczna, skłonna do podrażnień, również naczynkowa.

EFEKTY: spektakularne uczucie naprężenia skóry od wewnątrz odczuwane po 1 minucie, gęstsza skóra, poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, młodszy wygląd.
Odkryj serię
H2O INFUSÍON</br>INFUZYJNE NAWILŻANIE ANTI-AGING Z 6 FORMAMI KWASU HIALURONOWEGO
H2O INFUSÍON
INFUZYJNE NAWILŻANIE ANTI-AGING Z 6 FORMAMI KWASU HIALURONOWEGO
Ponadprzeciętne efekty kosmetyczne osiągnięto dzięki wspomaganiu wnikania w skórę składników aktywnych. Przełomem jest zastosowanie rewolucyjnych nośników NANODYSKÓW™ oraz mechanizmu ZASADZKI NA WODĘ, dzięki którym nawilżenie skóry wzrasta nawet o 100%.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery odwodnionej, zmęczonej, pozbawionej blasku i świeżości, doskonałość do skóry mieszanej.

EFEKTY: rekordowe nasycenie skóry wilgocią, błyskawiczne wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie, rewitalizacja, młodzieńcza świeżość i koloryt.
Odkryj serię
METAMORPHOSIS</br>NATYCHMIASTOWA POPRAWA WYGLĄDU SKÓRY
METAMORPHOSIS
NATYCHMIASTOWA POPRAWA WYGLĄDU SKÓRY
Seria produktów, która w nowoczesnych, lekkich formułach łączy natychmiastową poprawę wyglądu skóry z najwyższą skutecznością działania. W efekcie cera wygląda młodziej, jest nawilżona i aksamitnie gładka.

WSKAZANIA: każdy rodzaj skóry.

EFEKTY: korekta niedoskonałości cery, poprawa i wyrównanie kolorytu, aksamitna, nawilżona, młodziej wyglądająca skóra.
Odkryj serię
YOSHINO PURE & CARE</br>OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA 2 W 1
YOSHINO PURE & CARE
OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA 2 W 1
Skomponowane na bazie esencji Jeju Blossom Z KWIATÓW wiśni YOSHINO. Pachnące, lekko różowe kwiaty kwitną na początku kwietnia w jedynym miejscu na świecie - na koreańskiej wyspie Jeju. Esencja Jeju Blossom ma doskonałe właściwości antyoxydacyjne, przeciwzapalne, kojące, łagodzące zaczerwienienia i objawy podrażnień. Każdy kosmetyk oczyszczający z serii YOSHINO PURE & CARE, poza swoją podstawową funkcją, wykazuje skorelowane, specyficzne działanie pielęgnacyjne, poprawiające wygląd cery i dodające jej blasku młodości.
Odkryj serię
BODYFUSÍON</br>NANODYSKOWA PIELĘGNACJA CIAŁA
BODYFUSÍON
NANODYSKOWA PIELĘGNACJA CIAŁA
Oparta na koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION™ łączy ponadprzeciętną skuteczność z wyjątkowymi właściwościami aplikacyjnymi. Idealne konsystencje otulone ekskluzywnymi zapachami, kryją precyzyjnie dopracowane formuły kosmetyków. Wykorzystano w nich najbardziej znane i efektywne aktywne składniki anti-aging takie jak retinol, czy kwas hialuronowy, stosowane dotąd głównie w pielęgnacji twarzy. Ich zastosowanie i zwiększenie przenikania dzięki NANODYSKOM™ pozwoliło uzyskać spektakularne efekty w redukcji niedoskonałości takich jak cellulit czy rozstępy oraz poprawie jakości i kondycji skóry – jej elastyczności, jędrności i sprężystości. PO RAZ PIERWSZY NANODYSKI™ W PIELĘGNACJI CIAŁA!
Odkryj serię