Mezorollery (1)

Rodzaj

Cena

Seria

Sortuj

Coraz więcej słyszy się o zachwycających efektach, jakie daje mikronakłuwanie skóry. Na czym polega ten zabieg oraz jakie zastosowanie mają mezorollery potrzebne jego do wykonania? Mezoroller to innowacyjne urządzenie, które pozwala w krótkim czasie przywrócić skórze gładkość i witalność, a także wspiera procesy jej regeneracji. Wypróbuj sama by przekonać się, jak zmieni się Twoja skóra!

Czym są mezorollery i jak działają na skórę?

Mezoroller do twarzy to urządzenie kosmetyczne do mikronakłuwania skóry. Mały wałeczek zbudowany jest z rączki i obrotowej głowicy wyposażonej w cienkie, tytanowe igiełki, które podczas rolowania na cerze tworzą w niej tysiące kanalików. W ten sposób powstałe na skórze mikrouszkodzenia pobudzają ją do wzmożonych procesów odbudowy i regeneracji.

Kiedy zaczęto stosować tę metodę?

Zabieg mikronakłuwania został odkryty jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku przez przypadek. Początkowo był on wykorzystywany w innym celu, jednak na przestrzeni lat przeszedł dużą metamorfozę, dzięki czemu obecnie możemy korzystać z zalet jego działania w kosmetyce. Zabieg z użyciem mezorollera jest w pełni bezpieczny i bezbolesny – możesz bez przeszkód robić go samodzielnie w domu. Obecnie w kosmetyce wyróżniamy 3 rodzaje tych urządzeń:
  • mezorollery kosmetyczne – wyposażone w igły o długości 0,1-0,3 mm, przeznaczone do domowej pielęgnacji,
  • mezorollery medyczne do użytku profesjonalnego, które mają igły 1- lub 2-milimetrowe, przeznaczone do stosowania na różnych partiach ciała,
  • mezorollery chirurgiczne z igłami o długości 3-4 mm stosowane wyłącznie przez lekarzy, z zachowaniem odpowiednich warunków bezpieczeństwa.
Mezoroller do twarzy oferowany przez markę YONELLE to bezpieczne urządzenie kosmetyczne do mikronakłuwania skóry, które posiada 600 tytanowych, certyfikowanych igieł o długości 0,2 mm. Przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych, dzięki czemu sama możesz wykonać ten zabieg podczas wieczornego rytuału pielęgnacyjnego.

Jak działają te urządzenia?

Obrotowe wałeczki z igłami tworzą na skórze mikrourazy, które wywołują na skórze kontrolowany stan zapalny, przez co neutrofile uwalniają w skórze czynniki wzrostu. W efekcie tego fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, zostają pobudzone do działania. W ten sposób skóra intensywnie się regeneruje, tworząc nowe komórki. Dochodzi do tworzenia się nowych naczyń krwionośnych oraz zwiększa się produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które odpowiadają za prawidłowe nawilżenie skóry oraz poprawę jej jędrności i elastyczności. W efekcie tych działań następuje również tzw. remodeling kolagenu, który przekształca się do typu I, typowego dla skóry młodej. Dzięki temu skóra podlega stopniowej przebudowie - staje się bardziej jędrna, elastyczna, a także widocznie odmłodzona.

Spektakularne efekty działania z użyciem mezorollera i serum od YONELLE

Kolejną zaletą stosowania tych zabiegów jest fakt, że igiełki tworzą w skórze mikrokanaliki, które zwiększają przenikanie kosmetyków do głębokich warstw skóry. Właśnie dlatego YONELLE stworzyło innowacyjny zestaw do mikronakłuwania infuzyjnego, złożony z wygodnego mezorollera oraz serum z serii INFUSION. Dzięki zastosowaniu mezorollera, serum wnika w skórę nawet 1000 razy lepiej. Nasze serum kompleksowo działa na wszystkie objawy starzenia się skóry – jest to biozgodny kosmetyk przeciwzmarszczkowy do cery dojrzałej, która wymaga dodatkowej stymulacji i rewitalizacji oraz wsparcia w procesach odbudowy. Serum zawiera innowacyjne nośniki - NANODYSKI™, które transportują retinol w głębokie warstwy skóry. Dzięki temu naturalny proces odnowy naskórka jest jeszcze bardziej skuteczny i przebiega szybciej. Zgodnie z rewolucyjną koncepcją YONELLE, zachodzi tu SKIN PENETRATION REVOLUTION™ - proces polegający na pokonaniu bariery naskórka, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w kosmetykach lepiej wnikają w skórę, zwiększając ich skuteczność działania. Kosmetyki używane pod dermaroller powinny być dobrane specjalnie do potrzeb skóry. Tak właśnie działa mezoroller i serum od YONELLE -–efektem stosowania tego zabiegu jest RADYKALNA POPRAWA GĘSTOŚCI I JĘDRNOŚCI SKÓRY DOJRZAŁEJ.

Kto powinien zdecydować się na zabieg z użyciem mezorollera?

Specjaliści od pielęgnacji przedstawiają różne wskazania do zabiegów z użyciem mezorollera. Wśród nich znajdują się m.in.:
  • redukcja zmarszczek i poprawa owalu twarzy,
  • wyrównanie struktury skóry,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • odmłodzenie i wygładzenie skóry,
  • zmniejszenie porów i redukcja blizn.
Setki kobiet, które stosowały kurację z użyciem mezorollera, potwierdzają spektakularne efekty działania tych zabiegów. Skóra jest napięta i pełna blasku, a zmarszczki widoczne na twarzy zostają skutecznie wygładzone. Przekonaj się, jak wiele zastosowań ma ten zabieg!

Jak używać mezorollera podczas pielęgnacji domowej?

Wprowadź mezoroller do regularnej pielęgnacji domowej, by skutecznie zapobiegać procesom starzenia się skóry. Jak należy go używać? Stosuj się do szczegółowej instrukcji dołączonej do zestawu. Oczyść skórę, usuwając z niej wszelkie zanieczyszczenia. Wykonaj zabieg mikronakłuwania za pomocą mezorollera – prowadź wałeczek pod różnym kątem na całej powierzchni skóry, by stworzyć jak najwięcej mikrokanalików na twarzy. Następnie nałóż na twarz cienką warstwę serum, dokładnie wmasowując je w każdy obszar twarzy. Stosuj zabieg według własnych potrzeb, ok. 2-3 razy w tygodniu, aż do wykorzystania całej buteleczki serum. Aby kompleksowo zadbać o skórę, warto regularnie stosować również inne kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Profesjonalny krem pod oczy i serum do twarzy, krem na szyję i dekolt, maski pielęgnacyjne oraz płatki pod oczy, a także inne innowacyjne kosmetyki. Jako producent kosmetyków wiemy, jak ważna jest wieloetapowa pielęgnacja skóry, dlatego przygotowaliśmy specjalistyczne kosmetyki przeciwzmarszczkowe, które sprawią, że Twoja skóra będzie utrzymana w dobrej kondycji na długo oraz zyska promienny, młodzieńczy blask!

1