ELLE POLSKA – KOSMETYK ROKU 2015

Gala ELLE International Beauty Awards 2015 za nami! PROGRESYWNA NANOMASKA została uznana za 1 z 5 najlepszych polskich kosmetyków roku według magazynu ELLE w kategorii Pielęgnacja twarzy.

 

W poniedziałek 2 marca w Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich odbyła się uroczysta gala ELLE International Beauty Awards 2015, podczas której wręczono nagrody dla najlepszych kosmetyków 2015. W kategorii Polskie Kosmetyki – Pielęgnacja twarzy zwyciężyła nasza PROGRESYWNA NANOMASKA! Prestiżową, różową statuetkę z rąk redaktor naczelnej ELLE Moniki Stukonis i szefowej działu Uroda ELLE Marty Rudowicz odebrały Jolanta Zwolińska i Małgorzata Chełkowska, założycielki marki YONELLE.
To dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie kosmetyków, którymi można chwalić się na całym świecie. A rubinowa PROGRESYWNA NANOMASKA zasługuje na wszelkie zachwyty!
„Kiedy nakładamy tę maskę, zawsze czujemy, że coś pozytywnego zaczyna się dziać z naszą skórą. Ale najlepsze przychodzi i tak potem… Skóra jest rozjaśniona, a zmarszczki zrelaksowane. Witamina C, kwas fitowy, mlekowy i glikolowy odświeżają skórę spektakularnie i rozgrzeszają nas z odkładania pilingu u dermatologa. Najchętniej stosowałybyśmy ją co wieczór zamiast kremu”.
Olga Piontek, ELLE Polska

 

 

Sprawdź aktualne produkty w ofercie specjalnej