CAVIPEELER™

URZĄDZENIE DO PEELINGU KAWITACYJNEGO I PERMANENTNEJ ODNOWY BIOLOGICZNEJ SKÓRY

SPEKTAKULARNE EFEKTY

• ROZŚWIETLENIE CERY I ODŚWIEŻENIE JEJ KOLORYTU • NATYCHMIASTOWY EFEKT MEDESTETYCZNY • ZACHWYCAJĄCA GŁADKOŚĆ SKÓRY • CUDOWNIE MIĘKKA I DELIKATNA FAKTURA SKÓRY

Radykalne efekty zapewniają 4 techniki znane z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, wykorzystujące działanie ultradźwięków i prądu galwanicznego:
CAVIPEELER™ łączy 4 techniki w jednym zabiegu, umożliwiając głębokie oczyszczenie i odnowę biologiczną na poziomie trudnym do osiągnięcia innymi metodami domowymi.

CAVIPELLER™

JESZCZE WIĘKSZE PRZENIKANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH KOSMETYKÓW

PODARUNEK PIĘKNOŚCI YONELLE

Daje natychmiastowe i długotrwałe efekty głębokiej rewitalizacji skóry, widoczne i wyczuwalne jako odmłodzenie jej stanu i wyglądu. Regularne stosowanie urządzenia działa na skórę przeciwstarzeniowo. Zapewnia permanentną odnowę komórkową, regeneruje i przyspiesza metabolizm.
CAVIPEELER™ jest urządzeniem absolutnie bezpiecznym i uniwersalnym!
Odpowiedni dla każdego typu cery, nawet bardzo wrażliwej, nadreaktywnej, skłonnej do trądziku różowatego. Sam zabieg jest przyjemny, krótki i niezwykle efektywny już po pierwszym przeprowadzeniu. Trwa maksymalnie 8 minut i wykonuje się go tylko jeden raz w tygodniu. W pozostałe dni zalecana jest 2-minutowa wersja skrócona z zastosowaniem aktywnego serum, bez peelingu kawitacyjnego.
Loading...

Slide

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ NA YONELLE.PL?

gwarancja oryginalnosci klientki polecają yonelle próbki gratis darmowa dostawa od 189 wyjątkowe oferty

Obserwuj YONELLE na Instagramie

1YONELLE