CAVIPEELER™

URZĄDZENIE DO PEELINGU KAWITACYJNEGO I PERMANENTNEJ ODNOWY BIOLOGICZNEJ SKÓRY

SPEKTAKULARNE EFEKTY

• ROZŚWIETLENIE CERY I ODŚWIEŻENIE JEJ KOLORYTU • NATYCHMIASTOWY EFEKT MEDESTETYCZNY • ZACHWYCAJĄCA GŁADKOŚĆ SKÓRY • CUDOWNIE MIĘKKA I DELIKATNA FAKTURA SKÓRY

Radykalne efekty zapewniają 4 techniki znane z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, wykorzystujące działanie ultradźwięków i prądu galwanicznego:
CAVIPEELER™ łączy 4 techniki w jednym zabiegu, umożliwiając głębokie oczyszczenie i odnowę biologiczną na poziomie trudnym do osiągnięcia innymi metodami domowymi.

CAVIPELLER™

JESZCZE WIĘKSZE PRZENIKANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH KOSMETYKÓW

PODARUNEK PIĘKNOŚCI YONELLE

Daje natychmiastowe i długotrwałe efekty głębokiej rewitalizacji skóry, widoczne i wyczuwalne jako odmłodzenie jej stanu i wyglądu. Regularne stosowanie urządzenia działa na skórę przeciwstarzeniowo. Zapewnia permanentną odnowę komórkową, regeneruje i przyspiesza metabolizm.
CAVIPEELER™ jest urządzeniem absolutnie bezpiecznym i uniwersalnym!
Odpowiedni dla każdego typu cery, nawet bardzo wrażliwej, nadreaktywnej, skłonnej do trądziku różowatego. Sam zabieg jest przyjemny, krótki i niezwykle efektywny już po pierwszym przeprowadzeniu. Trwa maksymalnie 8 minut i wykonuje się go tylko jeden raz w tygodniu. W pozostałe dni zalecana jest 2-minutowa wersja skrócona z zastosowaniem aktywnego serum, bez peelingu kawitacyjnego.
Loading...

Slide

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ NA YONELLE.PL?

gwarancja oryginalnosci klientki polecają yonelle próbki gratis darmowa dostawa od 189 wyjątkowe oferty
1