YONELLE – PREMIUM BEAUTY PARTNER LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2019

LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2019 to jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata! Jedyny w Europie Festiwal Kobiet Jazzu! Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów 15 edycji jako PREMIUM BEAUTY PARTNER. 

W dniach 21 – 28 lipca w Gdyni z publicznością spotkają się wyjątkowe artystki, wśród których w tym roku warto wymienić niezwykłe głosy Beth Hart, Angelique Kidjo oraz Krystyny Stańko. W programie pojawią się więc wokalistki jazzowe, ale nie zabraknie piosenki francuskiej czy bossa novy.

Skąd pomysł, abyśmy stali się częścią tego artystycznego wydarzenia, jakim jest Ladies’ Jazz Festival?

Ponieważ YONELLE i Ladies’ Jazz Festival łączy wspólny mianownik –  wielka pasja i radość tworzenia. Oba projekty tworzą niezwykłe kobiety, a o ich sukcesach decydują spektakularne umiejętności, imponująca wiedza i niezwykła wrażliwość.

Śledząc markę YONELLE w Social Mediach na profilach Facebook oraz Instagram będzie można zdobyć zaproszenia, zobaczyć całe wydarzenie, relacje na żywo i stać się częścią społeczności. Podczas głównych koncertów na uczestników festiwalu będą czekać kosmetyczne niespodzianki.

Zapraszamy do Gdyni!