LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2021

Z nami kolejna edycja festiwalu kobiet jazzu LADIES’ JAZZ FESTIVAL, któremu mieliśmy przyjemność towarzyszyć jako PREMIUM BEAUTY PARTNER już drugi raz z rzędu.

YONELLE i LADIES’ JAZZ FESTIVAL łączą wspólne mianowniki: siła kobiet oraz wielka pasja i radość tworzenia. Dlatego w dniach od 29 do 31 lipca 2021 r. Teatr Muzyczny w Gdyni stał się przestrzenią dedykowaną kobietom, a my jako marka specjalizująca się w innowacyjnej pielęgnacji kobiecej skóry byliśmy obecni podczas tego niezwykłego wydarzenia, aby uczestnicy mogli lepiej poznać świat YONELLE, a więc i nasze rewolucyjne kosmetyki.

Na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni swoje 50-lecie pracy artystycznej świętowała Pierwsza Dama polskiego jazzu: Ewa Bem. Podczas trwania festiwalu usłyszeliśmy niezwykłe głosy także innych polskich artystek, takich jak: Stanisława Celińska, Ania Dąbrowska, Reni Jusis czy Krystyna Stańko, a nie są to wszystkie panie, które wystąpiły podczas jedynego w Europie Festiwalu Kobiet Jazzu!

Festiwal zdecydowanie obfitował w ogromnych emocji oraz wspaniałych wspomnień!

Aby móc wrócić myślami do LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2021 przygotowaliśmy playlistę inspirowaną tymi wyjątkowymi koncertami, która dostępna jest od >>tym linkiem<<.

Ponadto zapraszamy do obejrzenia foto relacji z tego niezwykłego wydarzenia!

Sprawdź aktualne produkty w ofercie specjalnej