YONELLE WSPIERA 32. FINAŁ WOŚP

Z radością ogłaszamy, że kolejny raz wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Chcąc wesprzeć tegoroczny cel „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych” zachęcamy do wzięcia udziału w naszych licytacjach. Cały dochód zostanie przekazany na cel 32. Finału WOŚP.

Przygotowaliśmy dwie wyjątkowe aukcje.

Pierwsza z nich to zestaw trzech wyjątkowych produktów celebracyjnych, które są kwintesencją naszej pasji i zaangażowania w tworzenie kosmetyków najwyższej jakości. Kosmetyki zostały stworzone z myślą o świętowaniu 10. urodzin marki i spotkały się z bardzo miłym przyjęciem!

KLIKNIJ TUTAJ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W LICYTACJI

Przedmiotem aukcji są:

INFUSÍON LIFT CREAM N°1 – flagowy produkt, który zapoczątkował naszą podróż w świecie beauty. Prawdziwy wynalazek, który zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowy i liftingujący (55 ml).

EAU DE PARFUM by YONELLE – nasz pierwszy zapach, symbolizujący kobiece piękno i elegancję. To owocowo-kwiatowa kompozycja z subtelnymi zielonymi nutami (50 ml).

JEDWABNA APASZKA „DAMY YONELLE” – magia obrazu literackiego „Damy YONELLE”, stworzonego przez Krystynę Koftę, została przeniesiona na szlachetny jedwab, tworząc wyjątkowe połączenie sztuki z modą. To nie tylko piękny dodatek do stylizacji, ale również pamiątka kolekcjonerska (67 x 67 cm).


W drugiej aukcji znalazła się reprodukcja obrazu literackiego „DAMY YONELLE” autorstwa Krystyny Kofty (50×50 cm) z oryginalnym podpisem, a także nasz pierwszy zapach: EAU DE PARFUM by YONELLE (50 ml).

KLIKNIJ TUTAJ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W LICYTACJI

Artystka i przyjaciółka marki stworzyła obraz z okazji 10. urodzin marki YONELLE. Przedstawia on wielowymiarową celebrację kobiecości – pełen emocji świat, w którym każda kobieta jest bohaterką własnej historii!

Dzieło było inspiracją do rozmów o dojrzałości oraz stworzenia oprawy wizualnej wyjątkowych produktów celebracyjnych. Jednym z nich jest Zapach EAU DE PARFUM by YONELLE o owocowo-kwiatowej kompozycji z aromatem zielonych nut – wyszukany symbol kobiecego piękna i elegancji!

ZOBACZ, JAK POWSTAWAŁ OBRAZ

Serdecznie zapraszamy do licytacji – wspólnie wesprzyjmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Sprawdź aktualne produkty w ofercie specjalnej

7 opinii dla ROSES Eliksir Piękności Nasycony Różami

  1. my***@. –

    To co urzeka w serii Roses to niezwykły i otulający zmysły zapach. Po zastosowaniu eliksiru skóra jest aksamitna, cudnie nawilżona i promienna. Spełnia wszystkie moje wymagania i dlatego jest częścią codziennej pielęgnacji mojej cery.

  2. da********@***.com –

    Żona jest bardzo zadowolona! 😉

  3. Ag*******@. –

    Świetny! To moje drugie opakowanie. Bardzo wydajny produkt, wygładza, nawilża i pięknie pachnie.

Dodaj opinię