Rewolucja w biodostępności składników.
Bariera warstwy rogowej naskórka pokonana.
Większa skuteczność kosmetyków.

Ponadprzeciętne właściwości kosmetyczne preparatów oraz biodostępność składników osiągnięto, dzięki wspomaganiu przenikania peptydów, retinolu i kwasu hialuronowego. Przełomem jest zastosowanie NANODYSKÓW™, rewolucyjnych nośników substancji aktywnych zdolnych infuzyjnie wnikać do głębszych warstw skóry.

PONADPRZECIĘTNE EFEKTY I WRAŻENIA:

  • ODMŁODZENIE STANU I WYGLĄDU CERY
  • SPEKTAKULARNA REDUKCJA ZMARSZCZEK
  • ZACHWYCAJĄCA GŁADKOŚĆ SKÓRY
  • SILNE NAWILŻENIE ANTI-AGING
  • JĘDRNOŚĆ I „SOCZYSTOŚĆ” SKÓRY
  • ŚWIEŻOŚĆ I MŁODZIEŃCZY BLASK
  • URZEKAJĄCY ELEGANCJĄ ZAPACH
  • PEŁNA SATYSFAKCJA I ODCZUCIE DOTYKANIA PIĘKNA

ODKRYCIA YONELLE

NANODYSKI™
Nowatorskie, rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi. Ich grubość (10-40 nm) jest mniejsza niż przestrzenie międzykomórkowe (40 nm), dzięki czemu mogą się przez nie przeciskać i transportować składniki w głąb skóry, do celu ich działania. NANODYSKI™ pokonują aż 14 warstw komórek naskórka! Jest to przełomowy sposób wspomagania przenikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym z 2010 roku.

„TRIK” JONOWY
Nowatorski sposób tworzenia receptur kosmetyków, zastosowany w wersji INFUSÍON, zapewniający jeszcze bardziej skuteczne wnikanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Polega na użyciu zjonizowanych molekuł w odpowiednich proporcjach i warunkach, dzięki czemu tworzą się specyficzne połączenia „+” i „-”, które łatwiej pokonują barierę naskórka i zwiększają skuteczność aktywnego działania.
trik jonowy_499

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA™ – złuszczanie starych komórek naskórka i stymulacja powstawania nowych za pomocą kwasów i enzymów jednocześnie- nowość w profesjonalnych zabiegach estetycznych. Nowatorskie także jest użycie znanego w medycynie kwasu towego oraz połączenie kwasów mlekowego i glikolowego w kompleks amfoteryczny (patent amerykański), zapewniający ich kontrolowane uwalnianie i przedłużone działanie. W efekcie spowolniony z wiekiem metabolizm i cykl odnowy naskórka zostaje przyspieszony, a wygląd skóry widocznie odmłodzony

BIOFUZJA – proces wtapiania się kosmetyku w skórę. Nowatorska koncepcja receptury na bazie składników o strukturze i w proporcjach ściśle odtwarzających
budowę naskórka (dermomimetyzm). Złożona z nich biokompatybilna druga skóra łączy się z naskórkiem za pomocą wiązań wodorowych i sił elektrostatycznych
w jednolitą warstwę, która precyzyjnie naprawia jego uszkodzenia.

5

PIGMENTY BIOLIPIDOWE – nowa generacja pigmentów kosmetycznych. Charakteryzują się one obecnością otoczki z naturalnych biolipidów, co czyni je biozgodnymi ze skórą. Dzięki temu nie tylko nie są substancją skórze obcą, ale wykazują działanie pielęgnacyjne – nawilżające i ochronne. Łatwo się z nią stapiają, wyglądają bardzo naturalnie, nie uwidaczniają zmarszczek i dają długotrwały efekt.

ZASADZKA NA WODĘ
Innowacyjny system wielopoziomowego nawadniania skóry zastosowany w serii H2O INFUSÍON, złożony z 11 biologicznie czynnych składników i 6 różnych form kwasu hialuronowego. Infuzyjnie „zwabione” cząsteczki H2O zostają uwięzione w skórze jak w pułapce bez wyjścia, stanowiąc źródło życia dla komórek. Nawilżenie naskórka może wzrastać nawet dwukrotnie i długo się utrzymywać dzięki kompensowaniu powszechnie występującego deficytu witaminy D w skórze.

KWAS FITOWY – składnik znany z zastosowań medycznych, o działaniu złuszczającym, rozjaśniającym i detoksykującym skórę. Silny neutralizator wolnych rodników, który chroni strukturę kolagenu i elastyny przed starzeniem się.

3C – POTRÓJNA WITAMINA C. Trzy różne superstabilne formy witaminy C, wnikające w skórę na głębokość kilkunastu warstw komórek, co pozwala na pełne wykorzystanie jej wielkiego potencjału: regenerującego, antyrodnikowego, rozjaśniającego przebarwienia i stymulującego odbudowę skóry.

PRZECZYTAJ O PONADPRZECIĘTNEJ SKUTECZNOŚCI