Pakowanie na Prezent To, w jaki sposób wręczamy komuś prezent jest niemal tak samo ważne, jak sam upominek. Starannie zapakowany podarunek nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale również podkreśla nasze zaangażowanie. Dlatego teraz, chcąc podarować kosmetyki YONELLE bliskiej Ci osobie, możesz skorzystać z usługi pakowania na prezent.

Slide Czy istnieje możliwość zwrotu produktów zapakowanych na prezent? Tak, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, masz prawo zwrócić zamówione produkty. Dotyczy to jednak tylko artykułów, a nie samego opakowania na prezent, które jest bezzwrotne. Jak wygląda pakowanie na prezent? Jak zamówić pakowanie na prezent? Usługa pakowania na prezent to koszt 25zł. Jeżeli chcesz, aby produkty z Twojego zamówienia zostały podzielone na kilka opakowań, za każde z nich zapłacisz oddzielnie. Ile kosztuje pakowanie na prezent? FAQ Pakowanie na prezent Wszystkie zamówione przez Ciebie produkty z opcją pakowania na prezent zostaną starannie zapakowane w ozdobne, tekturowe pudełko o wymiarach 27,5cm x 17cm x 11,5cm. Jego wnętrze zabezpieczamy ekologicznym wypełnieniem w różowym kolorze, który nie tylko elegancko się prezentuje, ale przede wszystkim doskonale chroni produkty przed uszkodzeniem. To proste! Na etapie realizacji zamówienia zaznacz w odpowiednim miejscu opcję Pakowania Na Prezent. Usługa ta zostanie automatycznie dodana do Twojego koszyka. Czy każdy produkt można zapakować na prezent? Usługa pakowania na prezent jest dostępna dla wszystkich produktów z naszego sklepu internetowego. Ile produktów mieści się w opakowaniu prezentowym? Do jednego opakowania prezentowego zmieszczą się maksymalnie 2 produkty z oferty Yonelle. Czy całe zamówienie musi być zapakowane na prezent? Nie jest to konieczne. Wystarczy, że podczas realizacji zamówienia, w rubryce "Komentarz do zamówienia", napiszesz nam, które artykuły mają zostać zapakowane na prezent. Produkty, których nie wskażesz, zostaną spakowane jako normalne zamówienie. Kiedy paczka zostanie doręczona?
Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, gdzie standardowy czas dostawy wynosi 1-3 dni robocze. Czy opakowanie nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu? Produkty przeznaczone na prezent są zawsze dodatkowo zabezpieczone. Umieszczamy je w dodatkowym pudełku wysyłkowym, aby prezent nie uległ uszkodzeniu i dotarł w idealnym stanie do odbiorcy.

Dlatego wybierając usługę Pakowania Na Prezent możesz mieć pewność, że nasz wykfalifikowany i odpowiednio przeszkolony do tego zespół, dołoży wszelkich starań, aby każdy prezent pięknie się prezentował i dotarł do odbiorcy w idealnym stanie. W YONELLE wierzymy, że wyjątkowe prezenty wymagają równie niezwykłej oprawy!
1