JAK YONELLE DOTRZYMUJE OBIETNIC?

W świecie kosmetyków anti-aging nic nie stoi w miejscu – ani my, ani innowacje naukowe, które wykorzystujemy w pracy nad produktami przynoszącymi najlepsze rezultaty odmładzające. W Yonelle od 10 lat pasjonujemy się skórą. Przyglądamy się jej strukturom, zgłębiając tajemnice funkcjonowania i procesy pozwalające dostarczać niezbędne składniki aktywne. Naszą obietnicą jest zarówno zachowanie młodości, jak i utrzymanie zdrowego, promiennego wyglądu. I tę obietnicę dotrzymujemy. W jaki sposób? Poznaj nasze wartości.

Eksperci w pielęgnacji skóry dojrzałej

Nasza pasja od wielu lat przeradza się w działanie, bowiem nie tylko tworzymy kosmetyki, ale również dbamy o to, by substancje aktywne w nich zawarte sięgały w dalsze warstwy komórek naskórka. W każdym kosmetyku starannie dobieramy odpowiednią formę danego składnika, tak, aby była ona stabilna i odporna na czynniki środowiskowe, takie jak promieniowanie UV, powietrze czy temperatura.

Jest to niezwykle istotne, ponieważ składnik aktywny musi między innymi „przetrwać” próbę jego transportu w głąb skóry. A skóra będąca naszym największym organem (tak, organem!) jest barierą bardzo trudną do pokonania dla składników aktywnych. Dlatego z pomocą przychodzi autorska koncepcja SKIN PENETRATION REVOLUTION™ oraz Nanodyski™.

Nanodyski™ – mikroskopijne nośniki przyszłości

Nanodyski™ to jedne z najbardziej zaawansowanych osiągnięć w dziedzinie transportu substancji aktywnych w kosmetyce. Można je znaleźć wyłącznie w kosmetykach YONELLE. Działają jak mikroskopijne pojazdy, które z niezwykłą precyzją dostarczają cenne składniki odżywcze do znacznie głębszych warstw – pokonują aż 14 warstw komórek naskórka. Są w stanie znacząco poprawić penetrację i biodostępność takich składników jak np. peptydy, retinol czy witamina C, co potęguje ich efekty działania.

Jedna aplikacja kremu to nawet 850 bilionów Nanodysków™! Badania aparaturowe wskazują na to, że wykorzystanie tych nośników zwiększa efektywność przyswajania witaminy C do 270% i retinolu nawet o 340%! A to umożliwia składnikom aktywnym działanie w głębszych warstwach skóry, gdzie mogą działać cuda, przeciwdziałając procesom starzenia.

Terapeutyczne dawki substancji aktywnych

Właściwe stężenie składników aktywnych to jeden z fundamentów skuteczności produktu. Nasze laboratorium czuwa nad skrupulatnym umieszczaniem terapeutycznych dawek poszczególnych składników aktywnych obecnych w produktach Yonelle.

Co to oznacza w praktyce? To, że w każdym kosmetyku umieszczamy taką ilość składnika, aby przyniósł on terapeutyczny efekt swojego działania. Terapeutyczny czyli przynoszący określoną korzyść, na przykład odczuwalny jako zagęszczenie skóry kiedy jej dotykamy lub wizualny, jak wyrównanie kolorytu czy rozświetlenie skóry.

Tylko odpowiednio skoncentrowane substancje są w stanie aktywnie wspierać procesy regeneracyjne oraz realnie przyczynić się do poprawy kondycji skóry, wspierając jej zdrowie i młody wygląd.

Dermozgodne bazy niczym druga skóra

Skóra, złożona z wielu warstw, wymaga przenikania składników aktywnych aż do jej głębin – od naskórka do skóry właściwej. W tym transporcie pomogą nie tylko wspomniane Nanodyski™, ale również dermozgodne bazy kosmetyczne. Budową i składem przypominają one biologiczną strukturę skóry, wykazując jednocześnie silne i przyjazne dla skóry działanie oraz najwyższą skuteczność. Nie zawierają sztucznych zagęstników i stabilizatorów, są świetnie tolerowane również w przypadku cer bardzo wrażliwych.

Ponieważ dermozgodne bazy nie tylko perfekcyjnie łączą się ze skórą, ale i wspomagają dostarczanie aktywnych składników, uzupełniają również braki w cemencie międzykomórkowym warstwy naskórka. Znacznej poprawie ulega także nawilżenie, poprzez zmniejszenie przeznaskórkowej utraty wody. Efektem jest biologiczna regeneracja i wzmocnienie komunikacji międzykomórkowej, która wpływa na lepsze funkcjonowanie skóry i jej metabolizm.

Wraz z wiekiem naturalne niedobory w skórze pogłębiają się i wymagają regeneracji. A odpowiednio zregenerowana skóra nie tylko lepiej funkcjonuje, ale i wygląda młodziej. To „must have” w kosmetyce anti-aging.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy kosmetyk YONELLE tworzy grono wybitnych specjalistów – chemików, biotechnologów, ekspertów kosmetologii i medycyny estetycznej. Wprowadzenie nowego produktu poprzedzają długofalowe testy oraz badania bezpieczeństwa i tolerancji oraz skuteczności działania. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że tylko produkty w pełni przetestowane i bezpieczne mogą zapewnić nie tylko spektakularne efekty odmładzające, ale także pełen komfort podczas ich stosowania.

Nasze podejście do tworzenia kosmetyków jest holistyczne i opiera się na najnowszych odkryciach naukowych, które gwarantują, że każdy składnik jest dokładnie przeanalizowany pod kątem potencjalnych korzyści i ryzyka. Każda formuła jest rejestrowana i zatwierdzana przez odpowiednie organy regulacyjne. Ściśle współpracujemy z dermatologami i alergologami, aby nasze produkty były przyjazne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Nasza obietnica bezpieczeństwa to nie tylko zobowiązanie, ale również odpowiedzialność, którą traktujemy bardzo poważnie.

Sprawdź aktualne produkty w ofercie specjalnej

7 opinii dla ROSES Eliksir Piękności Nasycony Różami

  1. my***@. –

    To co urzeka w serii Roses to niezwykły i otulający zmysły zapach. Po zastosowaniu eliksiru skóra jest aksamitna, cudnie nawilżona i promienna. Spełnia wszystkie moje wymagania i dlatego jest częścią codziennej pielęgnacji mojej cery.

  2. da********@***.com –

    Żona jest bardzo zadowolona! 😉

  3. Ag*******@. –

    Świetny! To moje drugie opakowanie. Bardzo wydajny produkt, wygładza, nawilża i pięknie pachnie.

Dodaj opinię