medifusion mezoigły igly w kremie

IGŁY W KREMIE

PRZEŁOM W ODMŁADZANIU

 „Innowacje to nasza specjalność” – mówią Jolanta Zwolińska i Małgorzata Chełkowska, właścicielki YONELLE, marki stworzonej specjalnie dla kobiet dojrzałych. „Obie jesteśmy kobietami dojrzałymi, choć z różnych pokoleń, więc każdy produkt, który kierujemy na rynek, musi zachwycić przede wszystkim nas!” 

„Działania MEZOIGIEŁ™ w kremie nie da się porównać z niczym stosowanym dotychczas w kosmetykach!”

Jak to jest możliwe, by krem zawierał igły? Trudno to sobie wyobrazić…

To przełomowy wynalazek! Jego działania nie można porównać z niczym stosowanym dotychczas w kosmetykach. Zastosowałyśmy w kremie MEZOIGŁY™ – mikroskopijne igiełki mineralne o powierzchni gładkiej jak szkło. Są zanurzone w aktywnej bazie kremu i niewidoczne dla oka. Kiedy nakładamy krem, igiełki penetrują skórę, dając sygnał biologiczny do jej samoregeneracji. W efekcie wytwarzane są białka podporowe skóry, np. kolagen, elastyna, oraz kwas hialuronowy. 

Igły wprowadzane do skóry – to brzmi dość inwazyjnie. Na pewno mogą pojawiać się podrażnienia…

Absolutnie nie! I jest to bardzo zaskakujące, zważywszy na intensywność odczuć przy aplikowaniu kremu. Skóra wcale nie jest zaczerwieniona ani podrażniona, nawet u osób ze skórą skłonną do alergii. W dodatku, i wiemy to również z własnych doświadczeń, kobiety pokochały to kłucie!

Bo widzą efekty…?

Na pewno tak. Klientki dosłownie czują, jak „skóra pracuje”, że dzieje się w niej coś bardzo dobrego i niezwykłego. MEZOIGŁY™ działają w skórze do 48 godzin, dlatego krem stosuje się co drugi dzień. To działanie objawia się odczuciem kłucia przy nakładaniu i później przy dotyku, np. podczas mycia twarzy. Już następnego dnia rano widać zmianę. Cera jest świeża, gładsza, jakby nasycona wilgocią, ma ładniejszy koloryt. 

Krem w Ampułce z Mezoigłami™  wykorzystuje trzy mechanizmy odmładzania wyglądu skóry znane z medycyny estetycznej: mezoterapię, laser frakcyjny i mikrodermabrazję.
Czy MEZOIGŁY™ zostają w skórze? Co się z nimi potem dzieje?

Chcemy uspokoić: MEZOIGŁY™ nie zostają w skórze na stałe! Są usuwane samoistnie w trakcie naturalnego procesu złuszczania się naskórka.

Czy ta kuracja przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry?

Jak najbardziej, krem jest idealny do cery z objawami starzenia się, o nieidealnym wyglądzie: zmęczonej, o poszarzałym kolorycie, wiotkiej, pozbawionej blasku. 

Szokowa Terapia Młodości to kuracja Mezoigłami™ w kremie, która w zaledwie 16 dni przynosi sensacyjne dermoefekty poprawy jakości skóry.
Proponujecie, żeby Krem w Ampułce z MEZOIGŁAMI™  stosować jako 16-dniową SZOKOWĄ TERAPIĘ MŁODOŚCI. To obiecuje bardzo dużo.

„Cały czas szukamy nowych technologii. 6 lat temu postawiłyśmy 
na NANODYSKI™ – rewolucyjne nośniki substancji aktywnych. 
Teraz czas na kolejny przełom – krem, który kłuje!”

Według nas to określenie najlepiej odpowiada mechanizmowi i efektom działania na skórę. Ciągle poszukujemy eliksiru młodości, a w wyniku kuracji Mezoigłami™ odmłodzenie wyglądu i struktury skóry jest wręcz sensacyjne. Na badaniu USG widać poprawę gęstości skóry, zwiększenie ilości białek podporowych, imponujący wzrost zawartości kolagenu. To bezpośrednio wpływa na jędrność, elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

I to jest naprawdę doskonała wiadomość!

W serii Medifusion znajdziesz również: